Texty písní

texty písní

Skeletal Family je anglická gothic rocková kapela z Keighley v západním Yorkshire. Hrála od roku 1982 do roku 1986, kdy někteří členové odcházeli do jiných kapel, nebo si zakládali vlastní. Skeletal Family zažila svůj comeback na scénu roku 2002 a je až do současnosti aktivní. Je to jedna z těch kapel, bez niž bychom si nemohli představit dnešní gothic rock a gothic hudbu celkově. Jejich první koncert v České republice se uskutečnil 9. listopadu 2013 v žižkovském Paláci Akropolis. Současné složení kapely je Anne-Marie Hurst - vokály, Stan Greenwood - kytara, Roger ''Trotwood'' Nowell - basová kytara. Mezi mladší část kapely (čili ta, která se k nim přidala až při comebacku v roce 2002) patří Owen Richards - kytara a Adrian ''Ozzy'' Osadzenko - bicí.

Skeletal Family ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Skeletal Familytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.