Sido má 21 fanoušků · Stát se fanouškem

Sido (* 30. listopadu 1980 v Berlíně-Prenzlauer Berg), vlastním jménem Paul Hartmut Würdig, je německý rapper a producent. Jeho umělecké jméno je zkratka pro "super inteligentní drogová oběť" („super-intelligentes Drogenopfer“) . V současné době vydává pod Urban/Universal Music. Do osmi let žil se svou sestrou a matkou na východě Berlína. V roce 1988 se přestěhovali do západního Berlína, kde bydleli v útulku s mnoha žadateli o azyl. Po třičtvrtě roku se přestěhovali do Reinickendorfu, kde navštěvoval školu, ale kvůli užívání drog byl ze školy vyhozen. Má syna, kterému na svém druhém albu Ich je věnována písnička "Ein Teil von mir". V hudebním průmyslu je aktivní od roku 1997.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Sido feat. Doreen - Schlampen Von Gestern video
Sie Bleibt video
Tomcraft feat. Sido & Tai Jason - Sure Shot video
Ich kiff nicht mehr video česky
Jeden Tag Wochenende video
Geboren um frei zu sein video
Přehrát nezařazené písně

Sido ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Sidotexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.