Texty písní

texty písní

Skupina SHeDAISY je tvořena sestrami Kassidy (brunetka), Kristyn (blondýnka) a Kelsi (zrzka) Osborn. Mají na svém kontě už pět alb a v únoru roku 2008 vychází jejich první Best Of album. Svými písničkami se podílely na několika soundtracích (např. Sweet Home Alabama nebo Desperate Housewives...) V roce 1999 vydaly svoje první album THE WHOLE SHeBANG, které sklidilo obrovský úspěch a krátce na to bylo následováno vánoční kolekcí BRAND NEW YEAR. Jejich třetí album KNOCK ON THE SKY, vydané v roce 2002, jasně prezentuje jejich vyzráleší a propracovanější sound, kterým se znatelně zapsaly mezi umělce moderní country music. O dva roky později přícházejí s novinkou SWEET RIGHT HERE, která obsahuje velký hit "Don´t Warry About Thing" a dojemnou baladu "Come Home Soon", která byla věnována americkým vojákům. V roce 2005 se vracejí na scénu se svým pátým albem FORTUNETELLER'S MELODY, které je jejich nejosobnějším počinem. Za debutové album The Whole SHeBANG skupina obdržela platinovou desku.

Shedaisy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Shedaisytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.