Texty písní

texty písní

Seven & Stewe - rapová crew, s převážně newschoolovou tvorbou. Jak už název napovídá, skupina má dva členy: Cody Seven (*1996) a Stewe (*1989), oba rappeři a beatmakeři, kteří spolupracují zhruba od roku 2011, přičemž zprvu šlo pouze o spolupráci interpret - studio, která se postupně rozvinula až na hudební kolaba a založení skupiny. Oba intepreti poslouchají a mají rádi kromě rapu i jiné žánry a to se odráží do jejich tvorby - kromě west-coastových a čistě oldschoolových nebo newschoolových rapových motivů můžete tak v jejich tvorbě nalézt prvky swingu, dubstepu, popu, rocku nebo reagge. Hudbu ke svým skladbám si často tvoří sami, stejně jako si sami nahrávají skladby a míchají zvuk. Vždycky si potrpěli na vtipné texty, striktní projev, našlapanou hudbu a kvalitu zvuku na úrovni. Mají za sebou několik společných singlů, videoklipů, mnoho koncertů a dvě společná alba - Pohledy (2015) a Firs+ Aid (2016).


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Cirkus video
Generic Summer Hit video

Správcem interpreta Seven & Stewe je KatieUnicorn . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Seven & Stewe texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.