Prince má 35 fanoušků · Stát se fanouškem

Prince Roger Nelson se narodil 7. června 1958 v Minneapolis,USA a zemřel,za zvláštních okolností 21. dubna 2016,v Chanhassenu,USA. Bylo mu 57 let. Proslavil se jako zpěvák, multiinstrumentalista, textař, producent, podnikatel, sexsymbol a výrazná osobnost hudební scény. Narodil se do hudebnické rodiny - jeho otec John Nelson působil v triu soustředěném kolem jazzového zpěváka Prince Rogerse, dle něj také dostal symbolicky křestní jméno Rogers a později si osvojil 'Prince' a zvolil si ho za svůj pseudonym. Poznávacím znamením Prince bylo třeba to,že měřil pouhých 158 cm, ale ani přesto neměl ze své výšky žádné komplexy. Nosil rád boty na podpatcích.

Prince ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Princetexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.