Primus založil "šílenec" Leslie Edward "Les" Claypool, který se narodil v roce 1963, jeho výčet kapel, projektů atd. je neskutečný. Workaholic, který srší nápady na všechny strany. Takže by možná bylo příhodné udělat rubriku: "Les Claypool" a tam všechny jeho projekty nacpat. Pochází z dělnické rodiny, jeho otec pracuje jako automechanik. Blízký přítel rodiny, Rhys Hickman jej naučí základy hry na basu, která mu učaruje na celý život a svým neobvyklým stylem se nakonec proslaví. Na základní školu chodí spolu Kirkem Hammettem z Metallicy a tak není divu, že v roce 1986 po smrti basisty Cliffa Burtona, doporučí Claypoola jako nástupce Burtona. Claypool ale s díky odmítá, protože již má svůj projekt Primate se kterým postupně začíná hledat svůj hudební a neotřelý směr. Primate založil Claypool v roce 1984 v San Francisku, kde začíná pracovat jako tesař, spolu s kytaristou Toddem Huthem a automatickým bubeníkem


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
10/29/17 :: The Capitol Theatre :: Full Show video

Primus ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Primustexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.