Texty písní

texty písní

Polský zpěvak rockový, v 80. letech zakladatel nekolika rockových skupin, jako CDN, Hak a Aya RL. V letech 1984–2013 - lidr skupiny Piersi, která v letech 1997–2004 působíla už pod nazvem Kukiz i Piersi. Od 1989 do 1993 zpěvák v souboru Emigranci. V 2001 spolupracovál na projektu Yugoton, a v 2007 – Yugopolis (polští hudebnicí nahravali polské covery byvalých jugoslavských rockových hitů). V 2003 nahrál desku v duetu s Janem Borysewiczem, a v 2010 s Maciejem Maleńczukem (písně z repertoáru: Kabaret Starszych Panów). Nekolikrát ještě spolupracoval u nahravání s jinymí zpěvaky, jako: Rozbójnik Alibaba, Pih („Młodość”) a Jan Borysewicz. Od dvadesátých let objevoval se taky v polských filmech (Girl Guide, Poniedziałek a Wtorek). Už dřív angažoval se politický, působíl v strukturech samosprávy ve Vratislaví, v 2014 získal 3 místo (20% platných hlasů) v prezidentských volbách, a rok poté založil stránu Kukiz'15, která vešla do parlamentu.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Uważajcie panowie video
Na falochronie video
Ołowiane głowy video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Paweł Kukiz je zanzara . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Paweł Kukiztexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.