Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GPaulie Garand - texty

paulie-garand-399244.jpg

Paulie Garand má 810 fanoušků · Stát se fanouškem

Ze severského města nacházejícím se na úpatí Ještědu pochází rapper a poducent Paulie Garand. Do podvědomí fanoušků a posluchačů se v roce 2006 zapsal instrumentální deskou Mozoly. Poté začal produkovat jak pro místní rappery z Liberce tak např. pro Supercrooo, kterým udělal remix hitu Kariéra 16. Po nějaké době se spojil s Lipem a spolu tak založil projekt BPM, díky kterému se dostal do přehrávačů i lidem, kteří normálně s rappem nemají nic společného. Pod hlavičkou BPM prozatím vydal 2 desky - debut Slova a pokračování Horizonty. Z druhé desky pochází například i song Chill, který měl obrovský úspěch v komerčních rádiích a hudebních televizích a BPM díky němu získali mnoho nových fanoušků. To vše se jim však podařilo bez ztráty soudnosti a vlastního stylu. Za desku Horizonty byli BPM dokonce oceněni cenou Akademie populární hudby v kategorii Hip hop a RnB. Paulie Garand se kromě muziky věnuje také filmařství a natáčení videoklipů. Prozatím pracoval jak na všech videích od BPM (Madam poezie, Chill, Horizonty atd.), tak např. na klipu Království od Pio Squad nebo Doma od Ideafatte. Pod Ty Nikdy labelem Paulie vydal v roce 2010 desku s názuvem Harant, která posluchačům přinesla trochu jiný styl rappu než BPM.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Kudla současná video karaoke
Prostě si nedám říct (2008) video karaoke
Hej Bejbý (beat JSM) video karaoke
Časovaná vol.2 (prod.Inphy,cuts DJ Opia) video karaoke
Pohled zdola feat. Kartel (prod. JSM) video karaoke
Katovy oči video karaoke
Tanec s Vlky video
Stopy v betonu video karaoke
Paulie Garand - Závist ft. Rest, Idea video
Runway (ft. Ego x Lvcas Dope) video
Přehrát nezařazené písně
1987

(2017)

Video Překlad Karaoke
1987 video

Správcem interpreta Paulie Garand je Thomas75 . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.