Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MPaul McCartney - texty

paul-mccartney-149933.jpg

Paul McCartney má 307 fanoušků · Stát se fanouškem

Narodil se 18. června 1942 v Liverpoolu. Svou hudební kariéru zahájil v roce 1957, kdy ho hudba - rock and roll - odváděla od hrozných myšlenek, vyvolaných náhlou smrtí jeho maminky. Nadále vyrůstal s otcem a bratrem a dalo by se říci, že také s kapelou pod vedením Johna Lennona, do níž později přivedl svého kamaráda ze školy George Harrisona. Skupina změnila mnohokrát název i působiště, a když se po světě doopravdy proslavila a navždy se díky jedinečné hudbě zapsala do dějin, měla již název Beatles, z něhož se odvozuje neutišitelné šílenství a ječení fanoušků a zejména fanynek - beatlemanie. Po rozpadu však McCartneyho kariéra neskončila - spolu se svou ženou Lindou, s níž vychovával čtyři děti, založili kapelu Wings. Do teď již Paul McCartney hraje a zpívá sám jako sólový umělec s řadou ocenění a obklopen rozsáhlou rodinou. Jeho nihdejší manželka je Nancy Shewell; Linda bohužel zemřela v roce 1998 po téměř třicetiletém manželství na rakovinu prsu. Sir James Paul McCartney nám zde nechal známé nádherné hity, jako Yesterday, Hey Jude, Eleanor Rigby, Let It Be a Michelle, ale také i třeba Mull Of Kintyre, Say Say Say, Ebony and Ivory a mnoho jiných. Stále koncertuje i vydává desky; v rádiu můžeme slyšet jeho nejnovější světový hit FourFive Second s Rihanou a Kanyem Westem, ale i nesmrtelné nestárnoucí The Beatles.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Let it Be (Live Aid) video
(I Want To) Come Home video
I Lost My Little Girl video česky
Soundtrack - Destiny - Hope For The Future video česky
Love Song To The Earth feat. Various Artists video
In The Blink Of An Eye video
Přehrát nezařazené písně

Paul McCartney ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.