Owl City má 621 fanoušků · Stát se fanouškem

Adam Young (nar. 5. 7. 1986) je zpěvák, skladatel a multi-instrumentalista vystupující převážně jako Owl City. *** V mnoha rozhovorech byl Adam dotazován na to, proč a jak vznikl název Owl City, jeho odpovědí bývá to, že to jsou dvě náhodná slova, která měl na mysli a jejich spojení nedává žádný smysl, že je rád když se lidé zamýšlí právě nad tím proč spojení Owl a City. V jednom z rozhovorů, k příležitosti vydání alba Mobile Orchestra, se ovšem na tuto otázku vyjádřil v tom smyslu, že ho inspiroval zvuk sov, který vycházel z lesů poblíž malého města v Minnesotě, nedaleko jeho rodného města Owatonna. V rozhovorech také vypráví o svých začátcích při tvorbě jeho muziky. Začínali spolu s dvěma dalšími kamarády jako skupina, ale kvůli odlišným názorům šel Adam svou vlastní cestou a v domě svých rodičů na svém laptopu vytvořil celou řadu hitů. Nyní již bydlí v domě vlastním, nedaleko domu rodičů, ve městě Owatonna v Minnesotě. Aktuálně zde žije i se svou přítelkyní Abbey. *** Debutové album vyšlo v roce 2008 pod názvem Maybe I'm Dreaming, rok poté vyšlo jeho celosvětově nejúspěšnější album Ocean Eyes, díky němuž se dostal do povědomí milionům fanouškům z celého světa. Song Fireflies z tohoto alba v té době ovládl první příčky nejprestižnějších světových hudebních žebříčků. Zatím posledním studiovým albem z roku 2015 je album Mobile Orchestra. V červnu 2018 bude následovat album s názvem Cinematic, u kterého Adam vycházel především ze svých zážitků a vzpomínek.

Správcem interpreta Owl City jsou retros1 SimonaSims . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Owl Citytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.