On The Way má 82 fanoušků · Stát se fanouškem

On The Way je mladá, ambiciózní pop-punková kapela z okolí Bruntálu. Založena byla v roce 2011 bratry Jelenovými (Matěj, Štěpán) a ze začátku začínali s anglickými texty ve stylu punk rock. Kapela hraje v současné sestavě od roku 2012 ( Josef Sedlák, Matěj Jelen, Štěpán Jelen a Marek Pešl ) -1.3.2012 pouští kapela na světlo světa jejich první demo které je nahrané ve studiu MK Records. Deska zůstavá bez názvu a jsou na něm převážně anglické texty. -Druhé CD nese název DNA a je nahrané ve studiu George Lucase (Datum vydání 28.10.2012) a dalo by se zařadit do škatulky pop-punk. Všechny texty již jsou v češtině. -V roce 2013 kapela natáčí ve studiu BombJack a následně vydává již třetí, nejnovější desku s názvem P.A.N.I.C která obsahuje 9 písní + jeden bonus. Třetí píseň na albu se jmenuje "Ta pravá" která je věnována pravým rukám všech členu kapely a se kterou se zapojuje v roce 2014 do soutěže Mercedes Live Space a následně ji porota vybírá jako vítěze. Mezi další úspěchy patří vítězství v další hudební soutěži "Critic Music Top 5", v předešlém v roce 2013 vyhrála "Rockovou Olomouc" a stála se tak předskokanem Tarji Turunen (ex-Nightwish). Kapela vystupuje díky spolupráci s BandZone.cz na legendárním festivalu Rock for people a objevila se i na TV Óčko v pořadu Mixxxer. Členy jsou: Matěj Jelen – kytara, zpěv (Frontman) - 18 let; Josef Sedlák – kytara, zpěv - 18 let; Marek Pešl – baskytara, zpěv - 16 let; Štěpán Jelen – bicí - 15 let; Kapelu jde vyhledat na serveru Youtube.com, BandZone.cz i na Facebook.com


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Ztrácíš video
Zpověď video
Neznámá

On The Way ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

On The Waytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.