Texty písní

texty písní

Připravenej chistám se na start Začnete rap už jebte ten swag Každej druhej rym vražda chapu že pro vas je to jak fet A potom žluta paska ale v piči ten svet ovlada trap Na obličeji maska Morgen zase v kondici spět Zas jinej čas doba je zmrd A život je zmrd musíš to dát chvyli dobrý a potom zas trp žadna šance když budeš jen stat ale ja sem furt real Z nuly tahat dávat to víš Postavenej vlastní cíl svým přístupem nic nezměníš Pořad bracho je to chill Tak proto sem tu Motivace taham to z nuly Jiná generace Co sis myslel není to v pič pochop to muj rap neni bitch Navždy semnou a ja budu snim Nikdy to nijak nezměnim Volnej rým volnej styl Stava se stebe jen debil Ref: Život je kurva bracho važne věř my to je nejlepší vždycki příjde ze tmy Žadna zmena čas furt běží rychle Jina doba jiný zbrane už to nejsou vidle Takže už blazne pochop to Nejsi nic jen kokotko Ty pocity ktery ted v sobě mam najevo nahned blbečku dam a všechny ty dobry rapy znam ale ve vas se Zmrdi nevyzna


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Připravenej video

Morgen ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Morgentexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.