Miyano Mamoru má 24 fanoušků · Stát se fanouškem

8. června 1983 se v japonské prefektuře Saitama narodil zpěvák, herec, dabér a model Mamoru Miyano, jehož jméno mu rodiče vybrali z důvodu, že znamená Ochránce. Svojí kariéru hlasového herce ( dabér jenž se věnuje propůjčování svého hlasu anime postavám) začal v roce 2002, kdy své schopnosti předvedl ve hře pro PlayStation 2, v Kingdom Hearts. Hraje na harmoniku a harfu. Fanynky, a vůbec ostatní lidé říkají, že zevnějš vypadá jako Jim Carrey, a zevnitř jako Michael Jackson. Vlastně on je fanouškem Michaela, vždy ho měl rád a dokonce se vyfotil i u jeho ''hvězdy'' v Hollywoodu. Je ženatý od roku 2008 a má syna, s rodinou pořád normálně vycházejí do dnes. Facebook: https://www.facebook.com/mamorumiyano.official/?fref=ts Blog: http://miyanomamoru.com/


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Owari no Kanata e to (Over The End And Far Away) video česky
J☆S

(2009)

Video Překlad Karaoke
J☆s
Happy Life
Splash Blue
Video Překlad Karaoke
Aoi no Tsubasa
Refrain
Kuon

(2007)

Video Překlad Karaoke
Kuon video
Itsuka

Miyano Mamoru ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Miyano Mamorutexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.