Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

MMC wohnout - texty

mc-wohnout-130546.jpg

MC wohnout má 50 fanoušků · Stát se fanouškem

Jan Vohnout- MC Wohnout AKA V-Dubb. MCW má za sebou doposud jednu sólovku pojmenovanou Stěžuješ si z roku 2008Která vyšla pod Charakter crew kde společně s ním byl Marpo, Oereo, Shareem a DJ Paik. S Marpem působil v krátké Marpově skupině Full Bloodett Mutt.Zatím ho můžeme vídat ve věcech Marpa nebo Ironkapa s marpem vydal společné desky 352EPLEAK,BangMixtapeVolumeOne.Mimo desek nespočet singlů.Chystají se nové věci Ať už jde o společnou Trouble Gang desku, tak i po dlouhých 7 letech vydá svoji druhou sólo desku ‎Prachy Nejsou Problem.TG deska vychází v červnu a ‎Prachy Nejsou Problem spatří světlo světa na podzim 1.října roku 2015!nový klip Selfmade v podání MC Wohnouta.Autor Bakus ,Prachy nejsou problém vychází již 2 května 2016


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Pořád jsme to my video karaoke
Tma video
MC-Wohnout--Sax--Nemůžu- žít-bez- video
Přehrát nezařazené písně

MC wohnout ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.