Mat Kearney má 12 fanoušků · Stát se fanouškem

Mathew William Kearney, známý jako Mat Kearney, je zpěvák a hudebník. Narodil se 1. prosince 1978 v Oregonu ve městě Eugene. V mládí hrál za školu fotbal. S hudbou začínal v kavárnách - hrál na kytaru a do toho buď mluvil nebo rapoval. V té době se spřátelil s Roberem Marvinem. Společně začali vytvářet písně, ale Marvin se chtěl přestěhovat do Tennessee, konkrétně do města Nashville. Mat se rozhodl, že mu pomůže se stěhováním. Když po dlouhé cestě a nocích strávených v autě konečně dorazili do Nashville, Mat se rozhodl, že tu chvíli zůstane a nahraje s Robertem pár písní. Po několika měsících práce už měli 3 nebo 4 písně a Mat si uvědomil, že tohle je to, co hledá. Do Oregonu se už nevrátil a až dodnes působí v Nashville.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Dancing In The Dark video česky
Runaway video česky
Bullet

(2004)

Video Překlad Karaoke
All I Have video

Mat Kearney ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Mat Kearneytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.