playlist

Outro - text

Co myslíš že jsou zmrdi ready? Po tomhle budou ready.

devět krát z deseti vidim hloupost a smetí, proto cenim lidi co sou s náma nejsou voběti, možná pane producente jednou dojde ti, že neni umění, dělat to co zrovna letí. U nás platný nebude ti né my nejsme ti, co za beaty platí, neceníme eso správnou barvou hrát se nevyplatí, a muj názor žádnej ? nevyvrátí kartu lehce nevobrátí. 9 krát z deseti slyšim ? břeh, je to tam a ty nechceš. Poslouchat už lež. Řekni čau a konečně už běž (tak čau), jenom tam kam ty sám chceš, vyber si mír, a nebo vo život řež, ale nebuď příživník jak veš, piješ krev stavíš věž,
nečekej na zázrak, jestli hraješ lopa vrátim ti smeč, už je pozdě kámo tak nebreč.

1 krát z deseti vidim talent a skills, neprůstřelný rýmy pevný stejně jako mytril, nevim jestli tim, nebo je to jenom sen, vidim do včech MC’s jako bych stál, před plexi sklem. Charakter je číslo jedna na žebříčku top ten, chcete nás kopírovat? nestačí zmáčknout jen sken, poslouchám tvůj distrack, Marpo nenávidim tě a bla bla bla bla zakomplexovaný dítě.
co je nenapravitelně uek, napadám vaše organismy stejně jako v New Yorku crack. Ostatní rapery nechám vzteky pěnit jako Bohemia sekt, já si chci akorát udržet svuj flek, 1 krát z deseti se snažim vrátit battle rap na místo kam byste neviděli ani kdybyste měli dalekohled, rači si jděte pronajmout sklep a trénovat několik let.

(2x)
Česká scéna ruská ruleta, pět prázdnejch MC’s šestá komora je moje, vostře nabitá, seru ti brácho když rýmy kopíruješ nejsou tvoje, takovejch je, bylo a bude!

9 krát z deseti cenim rýmy jedinečné víc než cykly běžné, od myšlenek oproštěné, MC’s topěj se v klišé a všichni tady sou tiše, mám vyšší standart je to moje výše, vyženou superstar, BMG mi ? líže, produkuju bez nákladů ze svý skrýše. Každej přece ví, že MC když zlato nosí není král, neni don, dotknul sem se tě? bez pardon. je to muj názor, náš track Marpo dá příští tón.

Jedenkrát z deseti, jsou MC’s čirý jako plazma a nabitý nápadama, který jentak každej nemá,
doufám že nejsem sám, co nový směry hledá, ty víš, že Marpo je moc kotroverzní pro rádia, aha. Nehraju za žádný město, hraju za Charakter, nehraju za tým jménem Amatér sem provokatér. Marpo a MC Wohnout doplňuje DJ Pike, nepochopí žádnej lajk. Jedenkrát z deseti, slyšim kvalitu a flow, energický rep a krutě promakanou show, ostatní rapeři za to přece nemohou, že stále pořád tápou, a my je necháváme za sebou.

9x z deseti slyšim se sám v sobě, ne v něm nebo v tobě, mám svuj plán vidim dál, nejsem sám, co fuck off toyům posílám, přemejšlim dlouhodobě, u každý mince posuzuju strany vobě. Pro mě smrt je, když na party ticho je jak v hrobě, žádný překvapení v naší době.

(2x)
Česká scéna ruská ruleta, pět prázdnejch MC’s šestá komora je moje, vostře nabitá, seru ti brácho když rýmy kopíruješ nejsou tvoje, takovejch je, bylo a bude!

Text přidala danulka

Video přidal DevilDan


Přihlášení

Registrovat se

Původ Umění

Marpotexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.