Texty písní

texty písní

Low Level let (také známý jako LLF) je kanadská probojovala alternativní rocková kapela, která vznikla v roce 2006 v Torontu Ryan Malcolm. LLF cestoval hodně z Kanady, USA, Mexiku a Asii na podporu jejich naléhavost debutového alba, který byl produkován Mike Borkosky. Kapela měla tři desítky videí a dva top 40 singlů z alba. LLF strávil velkou část 2009/2010 přípravách a nahrávání sledovat album s uznávaný producent Gus Van Go. Gus vyrobila takové činnosti, jako statické obrázky, Priestest a The trews. Kapela v současné době pracuje na vydání svého druhého alba na Brave Rekords. [1] S distribuci prostřednictvím Fontana severu. Minulé členy jsou, Mike Vanderzand, Simon Vanderzand, Shaun Noronha a Ryan palička na žádná výstraha. Noronha opustil kapelu po narození syna


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Brooklyn Radio

Low Level Flight ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Low Level Flighttexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.