Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LLou Reed - texty

lou-reed-217036.jpg

Lou Reed má 69 fanoušků · Stát se fanouškem

Lewis Allan „Lou“ Reed (* 2. března 1942, Brooklyn, New York, USA - 27.října 2013) je americký rockový zpěvák, kytarista, multiinstrumentalista, hudební skladatel, producent, fotograf a příležitostný herec. Nejvíce je znám jako zakládající člen a hlavní textař skupiny The Velvet Underground, později také pro svoji sólovou kariéru, která trvá již několik desetiletí. I když Velvet Underground nezaznamenali komerční úspěch v době své existence, skupina je dodnes označována jako jedna z nejvlivnějších skupin vůbec. V žebříčku 100 největších umělců všech dob časopisu Rolling Stone se skupina umístila na 19. místě. Reed spoluvytvářel základy rocku, do kterého pomohl vnést intelektuálnější myšlenky. Reedovy texty byly často o tématech, která byla tabu.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
The Power Of The Heart video česky
Why Can't I Be Good? video česky
Good Taste video
Dnes mám príma den Text: Silvestr Tintěra - Perfct day - Lou Reed video karaoke
Přehrát nezařazené písně

Lou Reed ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.