Lou Gramm (*2. 5. 1950), celým jménem Louis Andrew Grammatico, je americký rockový zpěvák, skladatel a zakládající člen legendární rockové skupiny Foreigner. Na přelomu 80. a 90. let dostoupily vleklé rozpory uvnitř kapely vcholu a Gramm se tak po 14 letech působení rozhodl jít svou vlastní cestou a naplno prorazit jako sólový zpěvák. Se svým druhým albem "Long Hard Look" absolvoval v roli předskokana letní turné kalifornských "Steve Miller Band" a o dva roky později se s Foreigner přátelsky dohodli na nahrání 3 nových písniček pro připravovanou kompilaci hitů. Z původně zamýšlené krátkodobé spolupráce se nakonec vyvinul spontánní comeback, který s drobnými přestávkami trval až do r. 2003, kdy Lou z kapely odešel podruhé. R. 1997 byl Grammovi diagnostikován nádor na mozku, který přestože byl nezhoubný, jeho odstranění a následná léčba se neobešly bez komplikací: kromě poškození hypofýzy a s tím spojenými problémy s hlasem se Lou musel vypořádat také s výrazným přibráním na váze a celkovou únavou. Nicméně i tak se mu podařilo rychle nabrat ztracenou formu a vrátit se zpět do života i na koncertní pódia.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Stairway To Heaven video
Eight Days A Week video
You Can't Do That video
Lost In The Shadows video
Black Dog video
Redeemer video
(I Wanna) Testify video
Heartbreaker video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Lou Gramm je barnajka . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Lou Grammtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.