FB PAGE: https://www.facebook.com/www.Spooffer.cz (ENG) Lolay'$ Spooffer (in short - L$S) is multi-gentre singer and rapper. She sing pop, hiphop, rnb, rap, trap, hard-rap in english or czech language. Her texts are about her life and true stories and maybe thats the reason why she is so open to world. Here you can hear many of her tracks: https://soundcloud.com/lolays-spooffer _____________________________________________________ FB STRÁNKA: FB PAGE: https://www.facebook.com/www.Spooffer.cz (CZ) Lolay'$ Spooffer (zkráceně L$S) je multižánrová zpěvačka a raperka. Dělá pop, hiphop, rnb, rap, trap, hardrap. Zpívá v angličtině nebo v jejím rodném českém jazyce. Její texty jsou o skutečných příhodách v jejím životě a možná to je právě ten důvod, proč je tak otevřená světu. Zde si můžete přehrát její písničky: https://soundcloud.com/lolays-spooffer ________

Lolay'$ Spooffer (L$S) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Lolay'$ Spooffer (L$S)texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.