Texty písní

texty písní

V roce 1994, Livin 'Joy se stál podle amerického vedoucího zpěváka Janice Robinson a dosáhl čísla jedna na US Hot Dance Club Play chart s " Dreamer ". Píseň se ukázalo být mírné spáč hit na pop rádio , konečně zadáním Billboard Hot 100 na počátku roku 1995. To vyvrcholilo u čísla 72 a strávil sedmnáct týdnů na grafu. Píseň měla více úspěšný běh ve Spojeném království , bít do čísla jeden bod poté, co byl znovu vydán (jeho původní run na konci roku 1994 vzal to k # 18). V polovině roku 1996, "Dreamer" re-zadal Hot 100, tentokrát se vyšplhala na 95. "Nepřestávejte Movin '" V roce 1996, Robinson opustil skupinu a byl nahrazen americkým zpěvákem Tameka Starr. S Starr na vokálech vedení, sledování singl "Nepřestávejte Movin '" vyvrcholil u čísla pět v Británii a byl číslo jedna v Itálii v roce 1996. Je to hit číslo tři na žebříčku taneční USA na počátku roku 1997 a stal se další skromný, ale dlouhověký, hit v hlavním proudu - se vyšplhala na 67 na horký 100, strávil dvacet týdnů na grafu. V Austrálii , "Nepřestávejte Movin '" vyvrcholil u čísla 6 na národní ARIA žebříčku jednotlivců. Album a dalších Seznamka "Nepřestávejte Movin '", po němž následuje další Top 10 singl ve Velké Británii v roce 1996 ("podle pravidel") a dva Top 20 hity v roce 1997, "Kde mohu najít lásku" a "hluboko ve vás." Mateřská album, také volal Nepřestávejte Movin ', seskupeny hity, včetně "Dreamer" s novými vokály Starr (ačkoli původní verze s Robinsonem byl skrytý bonus track). Robinson následně re-povolený 2005 remixy "Dreamer", připsané jako sólový úniku, který zmapoval v amerických tanečních hitparád. Plány pro vstřebání obchodní vydáním singlu s názvem "Jen pro sex It" v roce 1999 byly vyřazeny kvůli nedostatku zájmu. To jen dočkal omezeného klub běh, ale byl propuštěn jak jeden v Austrálii a ukázal se populární v nočních klubech . V roce 2008 byly nahrávky pro nešťastný sledování unikly online: "milovat sami sebe", "Lookin 'Fine", "I Wanna Dance Only", "UR My Livin' Joy", "Ty mě nemiluješ" a "Bump To".

Livin' Joy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Livin' Joytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.