Lisa Marie Presley má 50 fanoušků · Stát se fanouškem

Lisa Marie Presley, zpěvačka a textařka známá především díky dvěma mužům, kteří výrazně ovlivnili její život - díky jejímu bývalému manželovi, jímž byl Michael Jackson (se kterým se osobně znala od svého dětství) a díky svému otci, kterým byl Elvis Presley. Na svém kontě má zatím tři alba, která přetékají dekadencí, specifickým stylem interpretace, drzostí a svým způsobem i upřímností. Narodila se 1. února roku 1968 v Memphisu, který také zmiňuje v jedné své písni. Texty Lisy Marie odrážejí její život, zážitky, pocity, vzpomínky a minulost. Právě proto jsou tak opravdové. Zatím byla vdaná čtyřikrát. Má děti Daniellu Riley, Benjamina Storma (z prvního manželství), Harper Vivienne Ann a Finley Aaron Love (dvojčata z posledního manželství). Přestěhovala se z USA a nyní žije v Anglii.

Lisa Marie Presley ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Lisa Marie Presleytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.