Lewis Watson má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

Talentovaný britský zpěvák a skladatel (singer & songwriter), který svou kariéru začal na Youtube. Narodil se 19. října roku 1992 ( má teď 23 let). Na kytaru se začal učit ve svých 16-ti, poté co ji dostal k narozeninám. Nikdy nechodil na hodiny kytary. Jeho první cover na youtube byl na píseň Swansea od skupiny Bombay Bycicle Club. V roce 2012 nahrál první EP ( It's Got Four Sad Songs On It BTW ). Od té doby si získal již spousty fanoušků a fanynek. Na youtube lze najít spousty rozhovorů. Doporučuji také jeho twitter, kam dává nejnovější informace a spoustu vtipných a bláznivých příspěvků. ;) ....... ( Byla bych velice ráda, kdyby mi někdo z vás pomohl s překladem textů, jelikož jeho texty jsou velice promyšlené a obsahují spoustu slovních obratů, které bohužel moje angličtina ještě nezvládá.... děkuji :) https://www.youtube.com/user/HolyLoowis


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Nothing At All video česky
LA Song video česky
Over the Atlantic video česky
Home video česky
Maybe We're Home video česky
Přehrát nezařazené písně

Lewis Watson ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Lewis Watsontexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.