Texty písní

texty písní

Le Click byl Eurodance duo vytvořen v Německu, podle hudebního producenta , Frank Farian . Le Click sestával z švédskou zpěvačkou Kayo Shekoni a rapper / zpěvák Robert Haynes. Ve Velké Británii jsou Le Click považován za jeden hit zázraky . Le Click v US chart debut byl v roce 1995 s "Dnes večer je noc" (který uváděl La Bouche s Melanie Thornton zpěv a byl zařazen na dvojitou platinu -prodejní amerického vydání debutového Dreams La Bouche fotoalba sladká). Oni měli další hit v roce 1997 s single " Call Me ", který se vyšplhal na číslo 35 na Billboard Hot 100 , stejně jako číslo 4 na Billboard Hot Dance Club Play Chart . trať dosáhl čísla 38 v UK Singles Graf . Jeho sledování, "nejdou" vyvrcholil u čísla 62 na Billboard Hot 100 a číslo 19 na Billboard Dance Chart Play Club. Jejich album Tonight Is The Night vyvrcholilo u čísla 49 na Heatseekers grafu. Zpěvák, Shekoni byl již založena umělec v rodném Švédsku, a má protože uplynulý na mít úspěšnou televizní kariéru. Vydala dvě sólová alba a mnoho hitových singlů ve Švédsku, a to jak v jedné anglicky nebo švédština . V roce 1998 vydala singl "jestliže já nemohu vy máte" s LFO . Shekoni byl švédský Eurovision Song Contest 2002 účastník se skupinou Afro-Dite . Její nejnovější English singl byl vydán v roce 2006 na hudební Redlox s názvem "(jestli ti to udělá) Feel Good".

Le Click ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Le Clicktexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.