Laleh má 4 fanoušky · Stát se fanouškem

Laleh (vyslovováno La-ley) Pourkarim Švédská zpěvačka, textařka a bývalá herečka, narozena 10.6.1982 v severním pohraničním íránském městě Bandar-e Anzali. Rok poté byla nucena utéct z válkou zmítané země, nejprve do Ázerbájdžánu, a pak do Minsku v bývalém sovětském svazu, a nakonec, ve věku 9 let, do uprchlického tábora v Tidaholm, ve Šédsku. Její mezinárodní hit, "Some die young," zasáhl do hitparád po celé Skandinávii, byl # 1 po dobu osmi po sobě jdoucích týdnů v Norsku a prodal 14 platinových desek. Album prodalo dvojitou platinovou desku ve Švédsku.Píseň obdržela čtyři Grammi nominace za píseň roku, skladatel roku, popový umělec roku a textař roku. Žánr: Pop, folk, indie

Laleh ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Lalehtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.