Karnivool má 11 fanoušků · Stát se fanouškem

Karnivool jsou australská progresivní rocková kapela a vznikla v Perthu v roce 1997. Skupina v současné době tvoří Ian Kenny zpěv, Drew Goddard a Mark Hosking na kytaru , Jon Stockman na basovou kytaru a na bicí Steve Judd . Karnivool společně založili Kenny a Goddard na střední škole. Jejich dvě první alba z roku 1999 Karnivool a 2001 Persona, byly náznaky tvorby této výborně vyhlížející kapelky. Jejich debutovatované album Themata 2005 nastartovalo kariéru do plných obrátek. Posedlí alternativním a progresivním metalem, nakoplo kapelu a v roce 2009 vydali jejich přelomové album Sound Awake. Jejich třetí album Asymetrie bylo vydáno dne 19. července 2013 a kapela Karnivool se dostává do podvědomí celosvétově. Jejich Evropská turné jen podtrhují kvalitu jejich tvorby.

Karnivool ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Karnivooltexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.