Kalafina má 14 fanoušků · Stát se fanouškem

Kalafina je japonská tříčlenná dívčí skupina zaměřená na pop, chamber pop a contemporary classical music. Byla založena v roce 2007 hudební skladatelkou Yuki Kajiurou, původně pod záměrem nazpíval sedm úvodních písni pro sedm části divadelních scén Kara no Kyoukai. V lednu roku 2008 vydala kapela svůj debut s názvem oblivious, který mezi fanoušky sklidil nečekaný ohlas a dostal se na osmou příčku japonského hudebního žebříčku Oricon. V dubnu téhož roku byl do světa vypuštěn remix Re/oblivious a Kalafina opět slavila úspěch. V květnu byla odtajněna jména čtyř zpěvaček, které se na nahrávání singlu podílely: Wakana a Keiko z projektu FictionJunction a Maya s Hikaru, které byly vybrány z 30 000 účastníků castingu pořádaného Kajiurou a Sony Music Entertainment. V červnu 2008 byl na oficiálních stránkach oznámen druhý s titulem sprinter / ARIA, který obsahoval čtvrtou a pátou úvodní píseň pro Kara no Kyoukai. V současnosti má Kalafina pouze tři členky, a těmi jsou Keiko Kubota, Wakana Ōtaki a Hikaru Masai.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Blaze video česky
Video Překlad Karaoke
Believe video česky
Video Překlad Karaoke
Sprinter video česky
Video Překlad Karaoke
Fairytale video česky
Serenato

Kalafina ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Kalafinatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.