Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

KKabát - texty

kabat-537429.jpg

Kabát má 9010 fanoušků · Stát se fanouškem

Kabát je česká rocková skupina z Teplic existující od roku 1983 a na hudební scéně aktivně působící od roku 1989. Za svou více než 25letou kariéru skupina vydala 11 studiových alb, kterých se prodalo přes 1 000 000 kopií, reprezentovala Česko na soutěži Eurovision Song Contest ve Finsku v roce 2007, kde ovšem neuspěla, a v roce 2015 vyhrála desátého slavíka za 1. místo v anketě Český slavík. Návštěvnost jejich vystoupení se pohybuje okolo 20 000 lidí na jeden koncert. Největším úspěchem skupiny bylo výroční vystoupení na pražském Vypichu roku 2014, kam dorazilo přes 70 000 fanoušků. Kapela je veřejností považována za nejúspěšnější aktivně působící českou hudební skupinu. Od roku 1989 hraje bez personální změny a nikdy od té doby nepřerušila svoji činnost. Více info zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kabát_(hudební_skupina)

Další texty a videoklipy naleznete také pod interpretem Josef Vojtek


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Joy Beta verze video karaoke
Dej mi víc své lásky video
Ráno jedem dál video
Čert včera vyletěl (Jičín) video
Na sever (ČeskoSlovenská) video
Přehrát nezařazené písně

Další texty a videoklipy naleznete také pod interpretem Josef Vojtek


Správcem interpreta Kabát je maro1995hell . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.