K2 má 13 fanoušků · Stát se fanouškem

Projekt byl od výrobce Munzert Klaus založil a skládal se ze zpěvačky Niny Poethen (* 1971) a rapper kožešiny Martin (nar. 1975). Při živých vystoupeních a ve videoklipech byli tanečníci Nicola Praha, Jeanette Malý, Gabriele Niemann a Daniel Aminati podporovány. K2 kombinaci Euro Dance a obchodní folklór v záměrně hloupé , humorem. Jejich první singl Hory volají, která vyšla v roce 1994, obsahoval původní vzorky z Karl Valentin a Gerhard POLT , melodie refrénu přišli z titulu I Was Made for Lovin 'vy rockové kapely KISS . Navíc prvky rakouské rozhlasové hry byly Watzmann dostane použít. Der Berg ruft sahal # 3 v grafech Němce a získal zlatou medaili. [3] Všechny publikace byly poté nedokázalo navázat na tento úspěch. Ačkoli se podařilo s slavík zpívá alespoň další zápis do top 20, ale pojmenovaný po nejvyšší úspěšného alba hora volá prodávány pouze mírně a další singl Big Bear propadl. Také později publikace nemohl umístit v žebříčku sami.

K2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

K2texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.