Judita Čeřovská byla velmi noblesní dáma. Její obrovský osobní šarm, důslednost ji dal velkou dávku úspěchu. Byla považována za velmi atraktivní a neobyčejně půvabnou ženu s velice podmanivým hlasem. Judita Čeřovská, rozená Judita Štěrbová se narodila 21.4.1929, do Česko - Německé rodiny (matka Němka, otec Čech) v Mostě. Tento fakt ji v životě způsobil řadu potíží. Chodila do české a později německé školy. Na klavír se začala učit až od 12 let. Po vystudování střední školy v Berouně začala vystupovat s různými studentskými kapelami. Umístila se na 2.místě soutěže Hledáme mladé talenty. V roce 1959 utrpěla těžkou autonehodu při, které přišla o jednu ledvinu (auto řidil Josef Zíma). Po zotavení nazpívala své nejznámější hity. Později vystupovala především v Německu, kde byla známější než v rodném Česku. Po dlouhé nemoci zemřela v Praze ve věku 72 let dne 9.11.2001.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Beránci v modru
Růžová krinolína
To se mi nezdá video
Ten život můj video
Má vina video
Přehrát nezařazené písně

Judita Čeřovská ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Judita Čeřovskátexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.