Texty písní

texty písní

Dax Johnson, sólo pianista / skladatel a vynálezce, has-been wowing publika v sólového klavíru světě za posledních 10 let Je znám jako Neo klasický skladatel, vynálezce a umělec. Před jeho brzkou smrti v roce 2005 Dax vkročil na novou cestu , , obrátil svou pozornost na jiné hudební arény, je to zpěvák skladatel. - Na počátku 90. let, Dax vyšel ze svou hudbu do ulic - a to doslova Dax založil vlastní místo pro sdílení hudby s širokým jeho publikum, . Pouliční hudebník byl vyzván, aby učinil vystoupení Nakonec v knihkupectvích a a kaváren, což vede k koncertní představení v mnohých oblastech západních států a vydání dvou sólových klavírních CD. Jako sólový klavírista, Dax-vystupoval ve více než padesáti místních, národních a regionálních publikací Jeho hudba byla hrána v prezidentským kabinetu během obřadu na počest padlých hasičů 9/11.

Video Překlad Karaoke
Beloved

Johnson Dax ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Johnson Daxtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.