playlist

Kam Menduar - text

Kam menduar se pa ty une
do ta kem edhe me mir
po e ndjej se larg teje
e kam shum veshtir

Kam provuar te harroj
por e shof se s'kam fuqi
pse te dua me shum se me par
s'mund ta di

Te thash se mori fund
s'po na shkon me
edhe pse thell ne zemer
un mendoja t'flisja tjeter gje

Tani kur s'jemi bashk
dua perseri te jesh me mua
ta kuptosh se jam penduar shum
kur duhej nuk te thash se ti je i vetmi qe e dua
dhe te gjitha fajet i kam une

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan


Přihlášení

Registrovat se

Engjell

Nora Istrefitexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.