Hardwell má 68 fanoušků · Stát se fanouškem

<b>Hardwell</b> [hárdvel] pravým jménem Robbert van de Corput. (Narozen 7. ledna 1988). Je Holandský DJ a producent Progressive a Electro House. K DJingu a produkci ho inspirovalo v jeho 13 letech sledování party pořadů na MTV a řekl si že se taky chce stát DJem. Na scénu se dostal v roce 2009 s jeho bootlegem "Show Me Love vs. Be". Proslavil se singlama Encoded a Cobra a cestoval po akcích s DJ Tiestem. V roce 2010 začel spolupráci s labelem Revealed Recordings. V tom samém roce skončil v anketě Top 100 DJs na 24. pozici a v roce 2012 na 6. pozici. Mezi jeho největší hit patří SPACEMAN se kterým získal největší úspěch a v roce 2012 byla na něj vytvořena vokálová verze Mitche Crowna s názvem Call Me a Spaceman. Hardwell patří mezi největší současné hvězdy Klubové hudby. Vystupoval na belgickém festivalu Tomorrowland a i na českém indoor MAGNETIC festivalu. V roce 2013 vyhrál anketu ''DJ MAG'' o nejlepšího DJe na světě.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Hardwell LIVE at TomorrowLand 2014 video
Mad world (feat. Jake Reese) video
Hardwell feat. Jake Reese - Run Wild video česky karaoke
Calavera video
Hardwell feat. Jay Sean - Thinking About You video
Thinking About You video karaoke
Party Till The Daylight video
Creatures of the night (feat. Austin Mahone) video česky
Hardwell & KSHMR - Power video česky
Shine A Light (& Wildstylez feat. KiFi) video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
How We Do (Showtek) video
Video Překlad Karaoke
Encoded video
Cobra

(2011)

Video Překlad Karaoke
Cobra video
Přehrát celé album

Správcem interpreta Hardwell je Thomas75 . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Hardwelltexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.