link

Guns N' Roses má 1888 fanoušků · Stát se fanouškem

Guns N' Roses (často zkracováno na GN'R) je americká Hard Rocková skupina založená v roce 1985 v Los Angeles. Od v roce 1987 kapelu celosvětově proslavilo album Appetite for Destruction, kterého se prodalo přes 28 milionů kopií po celém světě. Guns N' Roses zaznamenali v období let 1987-1993 mnoho úspěchů, vydali několik platinových alb, například Use Your Illusion I a Use Your Illusion II, a uspořádali obrovské celosvětové turné. Sestava, která nahrála Appetite for Destuction, se ale postupně kvůli drogám a vzájemným sporům, převážně se zpěvákem Axlem Rosem, rozpadla a Rose je dnes jediným původním členem členem, který v kapele zůstal. Otatní členové (Slash, Duff McKagan, Matt Sorum) založili kapelu Velvet Revolver.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Oh my god video česky
Cornshucker video
Ain't Goin' Down video
White Christmas video
Going Down
Dust In The Wind video
Přehrát nezařazené písně

Správcem interpreta Guns N' Roses je Solfi . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.