Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGuardians of Time - texty

guardians-of-time-491910.jpg
Texty písní

texty písní

Guardians of Time je norská power metalová kapela založená v roce 1997 v Kristiansandu, kdy několik hudebníků při pití piva napadlo založit kapelu. První album "Edge of Tomorrow" vyšlo v roce 2001. Album mělo skvělé recenze a kapela získala spoustu oddaných fanoušků po celém světě. Druhé album "Machines of Mental" bylo vydáno v roce 2004. Po letech nečinnosti se hlavní zakladatelé skupiny Bernt Fjellestad a Paul Olsen rozhodli oživit kapelu. V roce 2001 vydali album "A Beautiful Atrocity". Současnou sestavu kapely tvoří Bernt Fjellestad (vocals), Paul Olsen (guitars), Jonkis Werdal (bass), Andreas Vågane (guitars) a Geir Øivind Vågane (drums).

Guardians of Time ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.