Texty písní

texty písní

Greta Van Fleet je americká rocková skupina založená v roce 2012. Členové kapely jsou Josh Kiszka (zpěv), Jake Kiszka (kytara), Sam Kiszka (bass kytara, keyboards) a Danny Wagner (bicí). V březnu 2017 získali smlouvu u Lava records. V dubnu vydali EP, které si vedlo velmi dobře a po dobu 4 týdnů se drželo na špičce žebříčku Billboardu. Jejich tvorba je silně ovlivněna tvorbou Led Zeppelin. Kapela byla vytvořena v Frankenmuth v Michiganu v roce 2012 bratry Joshua "Josh" Kiszka, Samuel "Sam" Kiszka, Jacob "Jake" Kiszka a Kyle Hauck. Hauck následně kapelu opustil v říjnu 2013 a tentýž rok byl nahrazen Danielem "Dannym" Wagnerem. Před tím než podepsali smlouvu s Lava records, vydali živé EP. v roce 2018 by měli vydat své první regulérní album.

Správcem interpreta Greta Van Fleet je Roxy281 . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Greta Van Fleettexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.