Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGreen Day - texty

green-day-555023.jpg

Green Day má 9934 fanoušků · Stát se fanouškem

Green Day je americká punk-rocková kapela, která vznikla v roce 1987 v Americe pod názvem Sweet Children. Jejich první živé vystoupení se konalo 17. října 1987 v restauraci Rod´s Hickory Pit, kde Billie a Mike pracovali. Kapelu tehdy založili Billie Joe Armstrong, Billieho nejlepší kamarád (v 10-ti letech se potkali u školního bufetu) Mike Dirnt (vlastním jménem Michael Ryan Pritchard) a bubeník Al Sobrante (vlastním jménem John Kiffemeyer). V současné době má kapela 4 členy: Billie Joe Armstrong (zpěv, kytara), Mike Dirnt (baskytara, doprovodný zpěv), Tré Cool (vlastním jménem Franklin Edwin Wright III., Bicí) a Jason White (druhá kytara a doprovodný zpěv), který se stal členem v létě 2012.

Video Překlad Karaoke
That Just Happened video česky

Green Day ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.