Green Day má 9806 fanoušků · Stát se fanouškem

Green Day je americká punk-rocková kapela, která vznikla v roce 1987 v Americe pod názvem Sweet Childrens. Jejich první živé vystoupení se konalo 17. října 1987 v restauraci Rod´s Hickory Pit, kde Billie a Mike pracovali. Kapelu tehdy založili Billie Joe Armstrong, Billieho nejlepší kamarád (v 10-ti letech se potkali u školního bufetu) Mike Dirnt (vlastním jménem Michael Ryan Pritchard) a bubeník Al Sobrante (vlastním jménem John Kiffemeyer). V současné době má kapela 4 členy: Billie Joe Armstrong (zpěv, kytara), Mike Dirnt (baskytara, doprovodný zpěv), Tré Cool (vlastním jménem Franklin Edwin Wright III., Bicí) a Jason White (druhá kytara a doprovodný zpěv), který se stal členem v létě 2012.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Devil's kind video česky
Video Překlad Karaoke
That Just Happened video česky

Green Day ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.