Greedy Invalid má 25 fanoušků · Stát se fanouškem

Formace působící na české hudební scéně od roku 1994. Raná éra kapely byla významná vydáním tří demosnímků Moan (1996), The Cold of Past (1998) a Game is Drawn (2000), s velmi různorodými sestavami a teprve se utvářejícím stylem. Zúčastnili se také několikrát soutěže Rock made in Gambrinus a dostali se do semifinále i finále Novodobé dějiny kapely začínají s vydáním prvního alba Lost Letter v roce 2002, na kterém se poprvé objevuje charismatický a charakteristický hlas vokalisty Storma. Sestavu doplňovali kytaristé Smrk a Marek, baskytaristka Katka a bubeník Dave. Album bylo směsí rocku a doom metalu a ukázalo další směřování kapely.

Greedy Invalid ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Greedy Invalidtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.