Texty písní

texty písní

Polská jazzová zpěvačka, narozena v Słupsku v 1955 roku. Hrála na kýtaru, a zpívát se učila v Berklee College of Music v Bostonu. Koncem 70ých let začala vystupovát na festivalech s krakovskou skupinou Playing Family. V 1988 roku odjela do USA, kde vystupovala zpočátku s Michalem Urbaniakem a Urszulou Dudziak - známy jazzový hudebníci původem z Polska, pak s interprety jako: Jim Hall, Michael a Randy Brecker, John Medeski nebo Patricia Barber. Od 1994 roku bydlí v Chicagu. V letech 2002, 2003, 2004 a 2006 byla vyznamenaná časopisem Jazz Forum Magazine jako nejlepší jazzová zpěvačka. Mimo jazz zpivá folk - polsky a latino, nahrála taky desku s polskou klezmerskou kapelou The Cracow Klezmer Band.

Grażyna Auguścik ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Grażyna Auguściktexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.