Ghost má 150 fanoušků · Stát se fanouškem

Švédská metalová kapela, založená v roce 2008 ve městě Linköping. Kapela má 6 členů. 5 takzvaných The Nameless Ghouls (Bezejmenní Démoni), kteří obstarávají nástroje (hlavní kytara, rytmická kytara, basa, klávesy a bicí). Zpěvákem je ikonický nemrtvý papež Papa Emeritus, který se každé album střídá, stejně tak se mění masky Ghoulů. V roce 2010 vyšlo první album s názvem Opus Eponymous, druhé z roku 2013 má název Infestissumam. Dále vyšlo EP z názvem If You Have Ghost, které obsahuje 4 cover songy a live verzi písně Secular Haze. 21. srpna 2015 vyšla v pořadí třetí studiovka s názvem Meliora. Globálně uznávaná deska přinesla ovoce, když titulní singl Cirice vyhrál cenu Grammy za nejlepší metalový počin. Zajímavostí je, že i v dnešní "informační době" nemáme ani tušení, kdo se za maskami Ghoulů skrývá.

Video Překlad Karaoke
Rats video česky

Správcem interpreta Ghost je Doomerator . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Ghosttexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.