Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGeordie - texty

geordie-474763.jpg

Geordie byla anglická glam rocková kapela z Newcastle upon Tyne, která působila v 70. letech. Kapelu tvořili: Vic Malcolm (kytara), Tom Hill (baskytara), Brian Gibson (bicí) a Brian Johnson (zpěv). Kapela vydala své debutové album Hope You Like It v roce 1973 a rozpadla se v roce 1978. Poté, co v roce 1980 zemřel zpěvák kapely AC/DC Bon Scott, stal se v kapele jeho nástupcem právě Brian Johnson, jehož zpěvácké kvality Scott za svého života oceňoval. Johnson pak ve stejném roce nahrál s AC/DC veleúspěšné album Back in Black. Kapela Geordie se zreformovala již bez Johnsona a v roce 1983 vydala album No Sweat, které však nebylo úspěšné. Později se kapela přejmenovala na Powerhouse a v roce 1986 vydala stejnojmenné album a poté se definitivně rozpadla. Johnson vystoupil s kapelou v roce 2001, tedy v době kdy AC/DC nebyli příliš aktivní.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Can You Do It? video
Electric Lady
Geordie Stomp
Black Cat Woman

Geordie ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.