Texty písní

texty písní

Gentle Storm je nizozemský hudební projekt (Folk rock, Progressive rock, Progressive metal, Symphonic metal)zpěvačky a textařky Anneke van Giersbergen (ex 1994-present Associated acts The Gathering) a skladatele a hudebníka Arjen Anthony Lucassena , zakladatel a vůdce dalších hudebních projektů ( Star One, Ayreon, Guilt Machine, Ambeon). kapela má prozatím jedno album, ale hned s prvním albem vnesla rozruch do hudebních kruhů, protože album vyšlo jako double CD, přičemž na prvním jsou písně oděny do hávu metálu, na druhém pak jsou v akustické verzi. Na albu se podílela řada hudebníků a obsazení je vskutku bohaté. největší záhul pak dostal bubeník Ed Warby, který kvůli "nepředvídatelným problémům" musel znovu svoje party nahrát během jediného dne! SESTAVA: Ed Warby ( Gorefest ) - bubny, Rob Snijders ( Agua de Annique ) - perkuse Johan van Stratum ( Stream vášně ) - basa, Joost van den Broek (hvězda jedna, po všem ) - klavír, Timo Somers ( Delain , Vengeance ) - kytarové sólo na "Heart of Amsterdam", Ben Mathot - housle, Hinse Mutter - kontrabas, Maaike Peterse - violoncello, Jenneke de Jonge - francouzský roh, Jeroen Goossens - větrné nástroje, Jack Pisters - sitar, Michael Mills - irská bouzouki, Remco Helbers - surbahar, Nathanael van Zuilen - tabla, " Epic Rock Choir " - sbor

Správcem interpreta Gentle Storm je IneM . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Gentle Stormtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.