Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

GGabrielle Aplin - texty

gabrielle-aplin-579738.jpg

Gabrielle Aplin má 78 fanoušků · Stát se fanouškem

Gabrielle Aplin, narozena 10. října 1992, je britská zpěvačka a textařka. Aplin se dostala do podvědomí lidí kvůli svým coverům skupin jako Paramore nebo You Me at Six. Roku 2012 podepsala spolupráci s nahrávací společností Parlophone, kde nahrála své debutové album. Do všeobecné známosti se dostala kvůli přezpívané písni "The Power Of Love", která se v prosinci roku 2012 dostala na první místo v UK Singles Chart. Gabriellin další single "Please Don´t Say You Love Me" se v roce 2013 stal jejím druhým hitem. Její debutové album s názvem "English Rain" , bylo vydáno v březnu roku 2013, a z něhož se největšími hity staly písně "Panic Cord", "Home" či "Salvation". Celkem CD "English Rain" bylo prodáno přes 100 000 kusů. Gabrielle oznámila 19. března tohoto roku, že její další album se bude jmenovat "Light Up The Dark" a jako ochutnávku zveřejnila stejnojmennou píseň s klipem.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Dreams (ft. Bastille) video česky karaoke
Start Again video česky
Through The Ages video česky
You and Me (Moments) video česky karaoke
In Your Arms video česky
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Waking Up Slow video česky

Gabrielle Aplin ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.