link

G-Eazy má 78 fanoušků · Stát se fanouškem

Gerald Earl Gillum (narozený 24. května 1989), lépe známý pod uměleckým jménem G-Eazy nebo Young Gerald, je americký rapper, skladatel a producent. Vyrůstal v Berkeley v Kalifornii. Vydal řadu mixtapů. Jeho debutové album These Things Happen vyšlo 23.června 2014. Druhé album When It's Dark Out vyšlo 4.prosince 2015. Když chodil do první třídy, jeho matka opustila jeho otce. Gerald, jeho brácha a jejich matka se odstěhovali do domu jeho prarodičů. Když měl 12 let, jeho máma začala chodit se ženou jménem Melissa Mills. Gerald to nechápal. Proč v jeho životě není další táta? Ptal se sám sebe. Melissa ale začala mívat deprese a začala brát drogy. Jednoho dne přišel Gerald dolů do sklepa a viděl ji ležet mrtvou na podlaze. Melissu se nepodařilo zachránit. Gerald to popisuje ve skladbě "Everything Will Be Ok".


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Good Life (feat. Kehlani) video česky
Still

(2016)

Video Překlad Karaoke
Still video česky
Video Překlad Karaoke
Make Me... (ft.Britney Spears) video česky

G-Eazy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.