Foxes má 34 fanoušků · Stát se fanouškem

Pravým menom Louisa Rose Allen je anglická popová speváčka a skladateľka narodená 29. Apríla 1989, ktorá pochádza zo Southamptonu/Hampshire. Doteraz má 2 albumy. Prvý s názvom Warrior EP (2012), ale preslávila sa až svojím druhým albumom Glorious (2014), na ktorom nájdeme hity ako Youth, Let go For Tonight, White Coats alebo Glorious. Na deluxe verzii nájdeme akustickú verziu pesničky Clarity, ktorú pôvodne skomponovala so Zeddom. V roku 2014 si tak isto zahrala v známom britskom seriálny Doctor Who a bola nominovaná s pesničkou Clarity spolu so Zeddom na 2013 Video Music Awards (Artist to Watch), 2014 Billboard Music Awards (Top Dance/Electronic Song), 2014 Radio Disney Music Awards (Best Musical Collaboration) a tak isto vyhrala ocenenie 56th Grammy Awards (Best Dance Recording ). Viac informácii na jej oficiálnej stránke www.iamfoxes.com


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Clarity feat. Zedd video česky karaoke
Glorious (Acoustic) video
Don't Stop Me Now video česky karaoke
Wildstar (feat. Giorgio Moroder) video
Foxes Youth (Adventure Club Remix) video česky
Time After Time (Cyndi Lauper Cover) video česky
Hold On We're Going Home/The Monster (Live From BBC Radio 2) video
Light Me Up video karaoke
Oasis (feat. Kygo) video karaoke
Přehrát nezařazené písně

Foxes ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Foxestexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.