Texty písní

texty písní

Roberta Flack je americká hudební pedagožka, zpěvačka, pianistka a skladatelka působící v žánrech pop-music, jazz, soul, R&B a folk. Pochází z afroamerické hudebnické rodiny a hudbu také řádně vystudovala (obory: hudební pedagogika a hra na klavír). Na konci 60. let 20. století začínala veřejně vystupovat ve Washingtonu D. C. v době, kdy studovala na Howardově univerzitě. Velký vzestup své známosti a popularity zaznamenala až na počátku 70. let. Tehdy spolupracovala především se svým prvním předčasně zemřelým manželem, jazzovým a soulovým hudebníkem Donny Hathawayem. V současné době se již umělecké činnosti věnuje pouze příležitostně. Od roku 1999 má svoji hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
The first time ever I saw your face video česky
Bridge Over Troubled Waters
Stay with me video

Flack Roberta ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Flack Robertatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.