Texty písní

texty písní

Polská hudební skupina, kterou založil v 1998 roku Dr Yry (Krzysztof Radzimski). Sestav hudebniků se mění, ale jsou to lide hrajicí v rozmanitých polských rockových a jazzových skupinach: Krzysztof "Dr Yry" Radzimski – zpěv, kytara, klavesy (od 1998); Grzegorz "Dżordż" Kurek – kytara a bas, zpěv (od 1998); Rafał "Kazan" Kazanowski – kytara, housle, zpěv (od 1998); Tomek "Glazo" Glazik – saxofon (od 2007); Kazik "Kabura Stachura" Staszewski – zpěv, saxofon (od 1998); Jarek "Important" Ważny – puzon (od 2009); Bartek "Groovemaster Mitsurugi" Lipiński – bici (od 1998); Artur "Arturro" Kempa – kytara; Mateusz "Materac" Miłosiński – didgeridoo, kytara (od 1998). Na první desce je vidět název El Dupa, ale občas se objevují i jiné formy, jako: L-Dópa, El Döpa, El Dojpa, El Døpa, El Doöpa aj. Nezev se mění u každe nové desky, a Dr Yry pojasňuje, že "všechný způsoby psání jsou pravidelné, protože stejně všichní vědí o co jde" (polsky "dupa"= řít'). Kvuli tomu, že název nemohl být vymluveny v televizí a radio, skupina navrhla vyslovnost nazvu: [el dojpa]. Písně kapely májí často formu parodie jiných hudebních žanrů, jako polsky hip hop atd.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Nie mam dupy video
Kirgis video
Bondziorno
Gra?

(2007)

Video Překlad Karaoke
El dupa gra video

Správcem interpreta El Dupa je zanzara . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

El Dupatexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.