Dream Evil má 63 fanoušků · Stát se fanouškem

Dream Evil je heavy metalová skupina ze Švédska. Založil ji producent Fredrik Nordström v roce 1999. Původní členové: Fredrik Nordstrom (rytmická kytara), Gus G (hlavní kytara), Snowy Shaw (bicí), Niklas Isfeldt (zpěv) a Peter Stålfors (basskytara). V roce 2004 po vydání třetího studiového alba The Book Of Heavy Metal opustil Gus kapelu a byl nahrazen Markem Blackem až do roku 2007, kdy odešel a pak byl hlavním kytaristou Daniel Varghamne. V roce 2005 krátce opustili kapelu i Niklas (nahrazen Jakem E. Lundbergem) a Peter Stålfors (nahrazen Tommym Larssonem), ale hned v témže roce se vrátili zpět. V roce 2006 po čtvrtém studiovém albu United odešel z kapely i Snowy a tak jeho místo zaplnil bubeník Pat Power. Takže nynější členové: Fredrik Nordström (rytmická kytara), Niklas Isfeldt (zpěv), Peter Stålfors (basskytara), Daniel Varghamne (hlavní kytara) a Pat Power (bicí). Oficiální webovky kapely: dreamevil.se

Dream Evil ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dream Eviltexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.