Texty písní

texty písní

Jonny Jakobsen (narozen 17.listopadu 1963) je švédský Bubblegum tanec / eurodance umělec známější pod svou fiktivní identity indického taxikáře Dr. Bombay. Začínal jako country zpěvák Johnny s názvem Moonshine, ale proslavil až po rozvoj osobnost Dr. Bombay. Jeho debut byl v roce 1998 s albem rýže a kari, bít grafy s titulní skladbou, stejně jako Kalkata (Taxi Taxi Taxi) a SOS (Tiger vzal mou rodinu). Následně šel na rekordní alba jako faux- skotský doktor MacDoo a faux- mexické Carlito. On získal nějakou slávu a proslulost v EUROPOP scéně. Dvě z jeho písní se objevily v Beatmania IIDX sérii videoher, a jeden z nich se objevil v Samba de Amigo . Jonny Jakobsen začal svou kariéru jako zpěvák Johnny faux-country/pop názvem Moonshine. Jako Johnny Moonshine, Jakobsen vydala jedno album s názvem "Johnny & The Moonshine Troubled Water skupina" (1995). Níže je uveden popis projektu Moonshine z "Roastinghouse.com": "Johnny, se narodil a vyrůstal v jižní části Švédska. Pracuje jako trubadúr na mnoho let a byl v několika kapelách, a během této doby napsal stovky písní. Johnny hudba je country-rock s Melodie, které se lepí na mysli. Texty jsou velmi osobní a snadno zpívat. RoastingHouse se rozhodli nahrát album s Johnnym a Troubled Water Band, a finální mix byl dokončen v červenci 1995. Toto debutové album je k dispozici pro licencování / sub-vydavatelství po celém světě s výjimkou Skandinávie. " Vzhledem k neúspěchu Johnny Moonshine, Jakobsen přesunul při hledání novější, "nepříjemné" zvuk. [pochvalná zmínka potřebovaný ] On si vybral styl eurodance, který byl právě stává populární v pozdní 1990, a začal svou kariéru jako fake Indian "Dr. Bombay". mrtvý odkaz Jakobsen spojila s Robertem Uhlmann, který je známý pro jeho práci s Smile.dk Dr. Bombay Jakobsen jako Dr. Bombay Jakobsen je nejdříve kariéra úspěch byl podnícen zavedením postavy Dr. Bombay v roce 1998. V jeho textech je znak zobrazen jako indický taxikář, mystika , sitar hráč, kuchař , krotitel hadů a vášnivý fanoušek slona závodění . On se objeví oblečený v tradiční indické oděvu, jako je například Kurta a Pagri , s přídavkem tmavé brýle, které jsou také nosí ostatní postavy vylíčil Jakobsen.

Dr.Bombay ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Dr.Bombaytexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.