Texty písní

texty písní

V 60. letech člen americké sourozenecké chlapecké skupiny The Osmonds, kterou na začátku 70. let opustil, aby dál vystupoval sám. Donald Clark "Donny" Osmond (narozen 09.12.1957) je americký zpěvák, herec, rádio osobnost, a bývalý idol dospívajícího . Osmond byl také talk a herní show, hudební producent a autor. V polovině 1960, on a čtyři jeho starších bratrů získal slávu jako v Osmonds . Osmond šel sólo na začátku roku 1970, zahrnující takové hity jako " Jdi pryč holčička " a " dětská láska ". Za více než třicet pět let, on a mladší sestra Marie získaly věhlas jako Donny & Marie, částečně díky úspěchu svého 1976-79 self-titulované odrůdy série , který vysílal na ABC . Duo také dělal 1998-2000 talk show a byli hlavní hvězdou v Las Vegas od roku 2008. V roce 1989, Osmond měl dvě velké-prodávat nahrávky, z nichž první, " Soldier of Love ", byla původně připsána do "tajemství umělce" od některých rozhlasových stanic. Od července 1992, Osmond hrál Joseph v Elgin divadla 's Toronto výroby Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť . Hudební pak cestoval v Severní Americe až do roku 1998. Tvůrce Andrew Lloyd Webber , ohromen talentem Osmond a přehlídky úspěšné šestileté běh, vybral ho pro verzi 1999 filmů. V roce 2009, Osmond vyhrál devátou sezónu v Dancing with the Stars . Osmond se objevil jako host soudce na Strictly Come Dancing o týden 3 (filmový týden) z 12. řady .

Donny Osmond ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.


Přihlášení

Registrovat se

Donny Osmondtexty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.